HAKKIMIZDA

ÇEVRE KANAL VİDANJÖR İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ülkemizde, sanayileşme ile birlikte ortaya çıkan genel çevre kirlenmesi problemi başlığı altında en önemli kirleticilerden olan atıksuların arıtılması bertarafı önemli bir konu olarak güncelliğini korumaktadır.

Bu sorunun çözümüne yönelik olarak, atıksuların kaynaklandığı yerde arıtılması veya merkezi arıtma tesislerine taşınarak bertaraf alternatifleri gelişmiştir.

Özellikle sanayi ölçeğinde, mevcut atıksu arıtma tesislerinde arıtılması güç olan atıksuların daha donanımlı ve yüksek kapasiteye sahip arıtma tesislerine vidanjörler ile taşınması bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Benzer şekilde, atıksu altyapı sistemleri olmayan yerleşim yerleri ya da sanayi kuruluşları sanayi bölgeleri, atıksularını vidanjörler ile merkezi atıksu arıtma tesislerine taşıtarak bertaraf etme/ettirme yolunu seçmişlerdir.

Çevre Kanal Vidanjör, bu ihtiyaç doğrultusunda 25 yılı aşkın süredir Kocaeli Gebze bölgesinde faaliyet göstermekte olup atıksuların vidanjörler ile çekilerek, merkezi atıksu arıtma tesislerine taşınması konusunda hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra şehirler arasıvidanjör kombine kiralama hizmetleri de, farklı periyotlar için hizmet konularımız arasında yer almaktadır.

Geçen süreç içerisinde, faaliyet alanlarımız da müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda genişlemiş kombine kanal açma ve temizleme araçları ile güçlendirilen araç parkı ile atksu ve yağmursuyu altyapı sistemlerinin bakım – onarım ve temizliği arıtma tesisi havuz temizliği, teknik temizlik, saha yıkama vb. işler de hizmet yelpazemize eklenmiştir.

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, güçlü araç parkımızla ve deneyimli personelimiz ile haftanın her günü ve günün her saati hizmete hazırız.

 

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ VE İHTİYAÇLARINI ANLAYAMAK
ÇALISANLARININ VE ÇÖZÜM ORTAKLARININ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK .

GELİŞEN TEKNOLOJİ VE YENİLİKLERİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN KALİTE VE VERİMLİ BİR FİRMA OLMAK

VİZYONUMUZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYE ÖNCELİKLİ
TERCİH EDİLEN KALİTELİ VE EN YENİLİKÇİ FİRMA OLMAK
İŞ GÜVENLİĞİ İLKELERİNE  UYGUN
ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK
MÜŞTERİLERİMİZE DEVAMLI VE KESİNTİSİZ HİZMET VERMEK